KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 12135038
nr 1213 5038
Leif-Erik Nygårds
(f. 1939), Sverige
Fotografi, "Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, June 27th 1962". Signerad, stämplad på baksida. Pigment print, bildyta 50x69,5 cm, löst blad
Kondition: fuktskada
Leif-Erik Nygårds, svensk fotograf, född 1939.
måndag 29 oktober 2018
kl 18:01:32
- Klassiska
29 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska